Konsultacje LARYNGOLOGICZNE i MEDYCYNA ESTETYCZNA

Otolaryngologia zajmuje się w szczególności leczeniem chorób gardła, uszu, krtani, nosa oraz innych narządów głowy i szyi, między innymi gruczołów ślinowych, języka, zatok przynosowych.

  • W zakres naszych działań z dziedziny laryngologii wchodzi szybka diagnostyka, konsultacje, leczenie i zabiegi wykonywane w trybie ambulatoryjnym lub w ramach hospitalizacji na terenie naszej placówki.
  • Lekarz laryngolog prowadzi zarówno Pacjentów ze stanami przewlekłymi, jak i nagłe zachorowania wymagające specjalistycznej interwencji.
  • Pomagamy między innymi w takich przypadkach jak leczenie stanów zapalnych, chrapanie, trudności z oddychaniem uporczywy katar, nawracające zapalenia zatok, usuwanie migdałków (w tym usuwanie migdałków u dzieci), plastyka podniebienia, podcięcie wędzidełka języka.

Jeśli mają Państwo problemy laryngologiczne, zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Lekarz laryngolog chętnie odpowie na Państwa pytania, na podstawie odpowiednich badań postawi diagnozę i rozpocznie leczenie.

Lekarz Patryk Niewinski

Absolwent Poznańskiego Uniwersytetu Medycznego na Wydziale angielsko- języcznym. W pełni akredytowany lekarz w Polsce, Stanach Zjednoczonych oraz Wielkiej Brytanii. Oprócz pracy w Medycynie Estetycznej pracuje w Katedrze i Klinice Chirurgii Głowy, Szyi i Onkologii Laryngologicznej w Poznaniu.

Jako odpowiedzialny lekarz reprezentuje wysoką świadomość potrzeb i wymagań pacjentów, proponując wyłącznie najnowsze osiągnięcia technologii oraz bezpieczne preparaty renomowanych firm. Zapewnia pełne spektrum zabiegów medycyny estetycznej, regeneracji oraz Anti-aging (m.in. wypełniacze, toksyna botulinowa, laser frakcyjny CO2 etc.) Dzięki profesjonalizmowi i dużemu doświadczeniu oferuje najwyższą jakość swoich usług oraz naturalne efekty, przy zachowaniu długo utrzymujących się rezultatów.

731 588 288

Zadzwoń i umów się na wizytę!!!