Informacje o naslek. dent. Ewelina Golusińska - Kardach -Absolwentka wydziału Lekarsko – Dentystycznego Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu, obecnie pracuje jako asystent w Katedrze i Klinice Chirurgii Stomatologicznej Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu, gdzie w 2015 roku otworzyła przewód doktorski oraz kończy realizację programu specjalizacyjnego z zakresu chirurgii stomatologicznej.

Autorka wielu publikacji naukowych ukazujących się w recenzowanych czasopismach.
Uczestniczka licznych konferencji naukowych, kursów oraz szkoleń stomatologicznych. Zawodowo interesuje się chirurgią stomatologiczną oraz protetyką.

Szczególną uwagę poświęca na przedstawienie Pacjentom w sposób obrazowy i przejrzysty istoty ich problemów i dostępnych możliwości leczenia. Zawsze opanowana, dokładna
i uśmiechnięta, co sprawia, że Pacjenci czują się w jej rękach bezpiecznie i komfortowo.

Praca jest jednocześnie jej pasją, która daje jej dużo radości i satysfakcji.
Pasjonatka dobrego wina, książki i muzyki.   

lek. dent. Hubert Kardach
-
Absolwent wydziału Lekarsko – Dentystycznego Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu, obecnie pracuje jako asystent w Pracowni Wad Rozwojowych Twarzy Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. Autor publikacji naukowych z zakresu ortodoncji oraz chirurgii stomatologicznej. Aktualnie w trakcie realizacji programu specjalizacji z dziedziny periodontologii. Członek Polskiego Towarzystwa Periodontologicznego oraz Polskiego Stowarzyszenia Implantologicznego. Członek zwyczajny elitarnego stowarzyszenia IMPLANT MASTERS POLAND, propagującego stosowanie najwyższych standardów leczenia w implantologii stomatologicznej. 

Z zakresu stomatologii szczególnie interesuje się periodontologią, okluzją oraz implantoprotetyką, co pozwala urzeczywistniać marzenia Pacjentów o pięknym, szerokim
i nieskrępowanym uśmiechu. Kolejnym obszarem działalności doktora jest fotografia stomatologiczna.

Szczególny nacisk kładzie na leczenie interdyscyplinarne, oparte na nowoczesnej diagnostyce i postępowaniu dostosowanym do indywidualnych potrzeb każdego Pacjenta.

Świeże spojrzenie i nowoczesne metody leczenia zawdzięcza licznym kursom, konferencjom oraz sympozjom naukowym, w których regularnie uczestniczy.

Jego pasją oprócz stomatologii są sportowe samochody, dalekie podróże oraz dobra kuchnia.


Gabinet wyposażony jest w najnowocześniejszy sprzęt. Unit stomatologiczny umożliwia sterowanie i programowanie pracy instrumentów z wielką dokładnością niezwykle istotną przy wszelkich pracach dentystycznych.
Gwarantujemy bezbolesne leczenie oraz najwyższej jakości materiały i narzędzia, które w połączeniu z Naszą wiedzą i doświadczeniem , zapewnią Państwu maksimum komfortu i satysfakcji z wizyty w gabinecie.
Wykonywane usługi w gabinecie stomatologicznym:
  • Leczenie implantologiczne i implantoprotetyczne
  • Periodontologia
  • Chirurgia stomatologiczna
  • Endodoncja
  • Protetyka: korony, mosty, licówki, protezy
  • Zabiegi profilaktyczne
 


miniaturka
miniaturka
miniaturka
miniaturka
miniaturka

Liczba odwiedzin strony: 1200