Higiena


 
Prawidłowa higiena jamy ustnej jest niezbędna do utrzymania zębów, tkanek przyzębia oraz błony śluzowej w zdrowiu. Ból zębów lub krwawienie dziąseł podczas szczotkowania czy nitkowania, trwały nieświeży oddech wymagają niezwłocznie wizyty u stomatologa. Każdy z wymienionych przypadków może wskazywać na problemy ze zdrowiem oraz przyczyniać się w najgorszym przypadku do utraty zębów.

Nasz zespół przeprowadzi pełny instruktaż higieny jamy ustnej , to znaczy zapozna Państwa z prawidłowymi technikami szczotkowania zębów, przedstawi odpowiednie dla Państwa środki do higieny jamy ustnej oraz zaproponuje profesjonalne zabiegi profilaktyczne.
 
Profilaktyka stomatologiczna zajmuje się zapobieganiem powstania chorób zębów, dziąseł, co w efekcie daje pacjentowi piękny uśmiech. Większość zabiegów profilaktycznych pacjent stosuje w domu, jednakże profesjonalne zabiegi z zakresu profilaktyki jamy ustnej powinny być wykonywane w gabinecie stomatologicznym. Niezwykle ważne jest, aby profilaktyką stomatologiczną objąć już dzieci od najmłodszych lat.
 
W Naszym gabinecie oferujemy:

  • Skaling metodą ultradżwiękową
  • Piaskowanie
  • Lakowanie bruzd i szczelin u dzieci
  • Lakierowanie


miniaturka

Liczba odwiedzin strony: 1200